wtorek, 15 września 2015

"Wspieram to: Kalendarz Pole Dance 2016"

Ewelina Tesorura-Ciesielska - autorka projektu "Kalendarz Pole Dance 2016
Przez ostatnie lata pole dance osiągnął w Polsce status: ciekawych zajęć fitness, dyscypliny sportowej, akrobatycznego tańca, tańca sportowego. Każde z powyższych pasuje do tego czym jest pole dance i jak jest postrzegany. Już nieliczni kojarzą pole dance z erotycznym tańcem na rurze rodem z klubów gogo i zdecydowanie od 2008 roku pole dance wyszedł z cienia i stał się uważany za coś pięknego, wymagającego niesamowitej siły i elastyczności.  Szkół, klubów i różnych miejsc oferujących zajęcia pole dance jest pod dostatkiem, warsztatów z zagranicznymi gwiazdami również, występów w talent show'ach nie brakuje, a i artykułów w prasie niemało. Ma się wrażenie, że sposobów promocji pole dance się nie pomnoży i nie namnoży więcej, a jednak...
Ostatnio Ewelina Tesoura-Ciesielska z Sosnowca wraz z grupą koleżanek, zainspirowana przez swoją trenerkę Karolinę Płoszejowską stworzyła na portalu Wspieram.to akcję "Kalendarz Pole Dance 2016". Niby nic w tym super innowacyjnego, bo kalendarze pole dance w Polsce już powstawały, ale nikt do tej pory nie zdecydował się na zamieszczenie akcji dotyczącej pole dance na sięgającym do szerokiego grona odbiorców portalu pomagającym zebrać fundusze na dowolny projekt.  Na pewno dzięki takim akcjom, innym niż zamieszczanie oferty na Grouponie, tudzież występ w kolejnym talent show, pole dance ma szansę na zyskanie coraz to nowszej grupy odbiorców.
Więcej o projekcie "Kalendarz Pole Dance 2016", czyli kto jest fotografem, w jakich strojach dziewczyny wystąpią itd. możecie przeczytać TUTAJ - zapraszamy do czytania i wspierania akcji. Jak pisze autorka projektu "plan jest prosty - chcemy pokazać co potrafimy, jakie jesteśmy, że drzemie w nas moc. " Zatem pomóżmy w jego zrealizowaniu.