niedziela, 20 października 2013

SUNSET GIRL POLE DANCE STUDIO w Warszawie

To już fakt - SUNSET GIRL POLE DANCE STUDIO- -  zawitało do Warszawy. Stało się tak za sprawą Jakuba Kolasy - Mistrza Polski Pole Dance Sport 2013. Jakub do tej pory współpracował ze Studio Duende - www.duende.pl, które jako pierwsze dało mu pole dancowy dom, ale jak wiele osób związanych z pole dance Kuba poczuł, że chce zrobić coś autorskiego, czyli na własną rękę. Tym autorskim projektem Jakuba jest sprowadzenie znanego już z Katowic, Kielc, Olsztyna i innych miejscowości ( szczegółowe informacje na stronie www.sunsetgirl.pl)  marki Sunset Girl do Warszawy i jednocześnie stanie się właścicielem studio pole dance w Warszawie. Tutaj warto wspomnieć, że Sunset Girl powstało w 2010 roku, jako jedno z pierwszych miejsc, w którym można było uczyć się pole dance. Kreatorką tej rozpoznawalnej w Polsce marki jest Karolina Grzywaczewska - więcej o Karolinie na http://www.sunsetgirl.pl/index.php/kadra.

W dniu 19.10.2013 nastąpiło to długo oczekiwane otwarcie Sunset Girl w Warszawie. Podczas tego dnia otwartego każdy i to za darmo mógł spróbować swoich sił na zajęciach z Jakubem Kolasą oraz Sonią Kajdanowską - instruktorami Sunset Girl Pole Dance Studio - Warszawa i od razu zapisać się na zajęcia. Sunset Girl jest już trzecim miejscem na mapie warszawskiej Pragi, w którym można uczyć sie pole dance:

Duende - www.duende.pl
Inspiral - www.inspiral.pl
Susnet Girl - www.sunsetgirl.pl

Co jeszcze ciekawego czeka nas na pole dancowej Pradze? Sądząc po tempie rozwoju pole dance w Polsce może w niedługim czasie Praga stanie się swojego rodzaju polskim centrum pole dance - poczekamy, zobaczymy. Tak, czy inaczej to pewne , że warszawska Praga stała się atrakcyjnym kierunkiem pole dancowym i może warto się nią zainteresować i w najbliższym czasie zrobić pole danowy tour po wszystkich szkołach, żeby wybrać którąś dla siebie. 

Na zdjęciach: Jakub Kolasa oraz osoby biorące udział w dniu otwartym Sunset Girl Pole Dance Studio w dniu 19.10 w Warszawie.