wtorek, 29 października 2013

POLE DANCE NA POLSKIEJ GALI BMX

Już niedługo, 16 listopada w klubie 1500 m2 odbędzie się POLSKA GALA BMX, podczas której zobaczymy m.in. pokazy pole dance w wykonaniu instruktorek HOOK STUDIO – Karoliny Sobieraj oraz Marty Grabowskiej. O tym niecodziennym wydarzeniu opowie nam Karolina Sobieraj, która na pierwszych Mistrzostwach Polski w roku 2012 zajęła 14. miejsce i zapewne szykuje się na Mistrzostwa Polski Pole Dance Sport 2014, by pokazać swoją wspaniałą formę.

Natalia Maria Wojciechowska: Rowery - pole dance? Jak to się stało, że pole dance pojawi się na gali BMX?

Karolina Sobieraj: Rower i pole dance połączyły tricki oraz rura - obie te dyscypliny bazują na wykonywaniu karkołomnych ewolucji na rurach, więc było to dość naturalne połączenie. Organizatorom zawsze też zależało na zaproszeniu dziewczyn na Polską Galę BMX, aby przełamać mit "ridera bmx", który ma tylko jedno w głowie - rower oczywiście.

NMW: Jaki udział w gali ma Hook Studio?

KS: Dziewczyny z Hook Studio będą odpowiedzialne za pokazy tańca na rurze tuż po pokazach i zawodach rowerowych. Będzie to dodatkowa atrakcja podczas gali, której to atrakcji HOOK STUDIO jest patronem.

NMW: W jakiej formie pole dance pojawi się na gali? Artystycznie, sportowo, zmysłowo?

KS: Polska Gala BMX jest imprezą sportową i taki też charakter będzie miał pokaz pole dance.

NMW: Czy te pokazy to element większej promocji pole dance w Polsce, czy jednorazowa akcja?

KS: Zaczynamy od jednorazowej akcji, jednak obie strony, czyli Hook Studio oraz Jamaj Events, są zadowolone ze współpracy - idzie nam to bardzo sprawnie i przyjemnie, więc nie wykluczamy dalszych wspólnych projektów

Szczegółowe informacje dla chętnych:

POLSKA GALA BMX odbędzie się 16 listopada w klubie 1500 m2 przy ul. Solec 18. Start targów i zawodów ok. godziny 16:00, start gali ok 20-21. Wejście na imprezę kosztuje 10 zł. W trakcie gali odbędą się targi ciuchów, pokazy filmów o tematyce BMX, zawody na poręczach, loterie dla publiczności, wręczenie statuetek najlepszym zawodnikom BMX w Polsce oraz oczywiście pokaz tańca pole dance. Tego nie można przegapić!