sobota, 5 kwietnia 2014

PREZENTACJA STUDIO POLE DANCE - InSpiral - Warszawa

Rok założenia

2013

Dane kontaktowe

InSpiral
www.inspiral.pl
 al. Stanów Zjednoczonych 32
04-036 Warszawa
tel.: 533 244 014
mail: zapisy@inspiral.pl Na pierwszy rzut oka

InSpiral jest jednym z tych nowych miejsc na mapie pole dance, które od razu zyskało wielu fanów ( na dzień 6 kwietnia InSpiral ma 1954 fanów, co jak na krótki okres istnienia jest imponujące) , ponieważ łączy w sobie wiele cech szukanych przez kursantów tej formy rekreacji ruchowej :

- jest czysto,
- jest miło,
- jest kolorowo,
- kadra jest uśmiechnięta,
- jest fajna recepcja i recepcjonistka,
- jest profesjonalny sprzęt,
- jest uroczo
( z opinii kursantów dostępnych na FB InSpiral) 

Na stronie można przeczytać, że InSpiral "(...) jest owocem wielkiej przyjaźni i fascynacji Pole Dance i rurką. To miejsce pełne dobrej energii, szacunku i pasji. Chcemy aby każdy czuł się tutaj jak u siebie i chciał z nami uczyć się wspaniałego sportu jakim jest Pole Dance! Oferujemy zajęcia Pole Dance, Stretching, a także TMT.

Co nas wyróżnia?

- doskonałe warunki, duże sale ćwiczeń, gdzie nie boicie się kopnąć koleżanki lub ściany ;)
- komfort zajęć
- ciepła atmosfera
- odpowiedzialna, kompetentna i pełna pasji kadra".

Ogólnie o InSpiral

InSpiral zostało założone przez Aleksandrę Kolczyńską, która treningi rozpoczynała w Oh Lala, szkolenie przeszła w Pole Dance Project i tam też długo pracowała jako instruktorka. Dodatkowo zdobyła licencję instruktorską Stowarzyszenia Pole Sport Polska. Ola swoje pierwsze laury jako zawodniczka zdobyła na II Mistrzostwach Polski Pole Dance w roku 2012, kiedy to, startując pierwszy raz w zawodach, zdobyła wysoką 8. lokatę. 

Młoda właścicielka studio niejednokrotnie w swoich wypowiedziach podkreślała, że odeszła z warszawskiego Pole Dance Project, bo nadszedł czas, by stworzyć coś wedle własnej wizji - i tak też się stało. W Warszawie dzięki jej inicjatywie powstało, jak widać gołym okiem bardzo kolorowe studio, w którym wizerunek marketingowy jest kreowany na bardzo otwarty i przyjacielski. Można tam dodatkowo wzmocnić ciało , bo w ofercie są również zajęcia stretchingu i gimnastyki oraz TMT.

Kadra InSpiral i proponowane zajęcia

- Aleksandra Kolczyńska - pole dance;
- Joanna Sikorska, która przez długi czas uczyła we Free Art Fusion - pole dance;
- Justyna Banasiak, która jest związana i z InSpiral, i z Free Art Fusion - pole dance i stretching;
- Lena Reisch - stretching i gimnastyka dla dzieci;
- oraz nie mniej ważna Asia Sawicka - TMT.
Więcej o nich i o zajęciach na stronie www.inspiral.pl w zakładce "O nas" i "Zajęcia"

Co piszą o sobie

"W inSpiral możecie ćwiczyć i poświęcać się swojej pasji w doskonałych warunkach i miłej atmosferze! Dokładamy wszelkich starań abyście czuły się tutaj dopieszczone, a zarazem jak u siebie! Do Waszej dyspozycji jest duża przestronna sala na zajęcia grupowe, oraz mniejsza sala na zajęcia indywidualne. Obie wyposażone w sprzęt do pole dance, stretchingu oraz jogi.
Przed i po zajęciach ugościmy Was w części recepcyjno- klubowej, gdzie możecie napić się, poplotkować czy poczytać gazetkę. Na terenie klubu znajdują się dwie duże szatnie z numerowanymi szafkami, prysznicem, oraz aż trzy duże łazienki.
Zapraszamy do najpiękniejszego studia w Warszawie!"

Co więcej?

- Jest rozpisany podział poziomów, ale nie ma przedstawionego na stronie www szczegółowego programu nauczania

- na stronie nie ma galerii zdjęć ( na razie) , ale łatwo jest trafić na stronę FB gdzie zdjęcia są i to w dużej ilości

- 8 lekcji kosztuje 295 zł i nie można korzystać z Multisportu (może tylko na razie?);
- są tylko jedne zajęcia w weekend (sobota o 11.00), ale to zawsze może ulec zmianie

- jest szeroki wybór godzin treningów w trakcie tygodnia

- są różne zajęcia około pole dance, czyli stretching, TMT i dla dzieci też coś się znajdzie - gimnastyka artystyczna

 
Opinie kursantówAneta Fitowska
"Uczyłam się w kilku szkołach pole dance ale najlepsze zaplecze znalazłam w InSpiral, najmilsze dziewczyny poznałam w InSpiral, koleżeńską atmosfera odczułam w InSpiral, najfajniejszą trenerkę mam w InSpiral! Po prostu InSpiral!! ;)"
Iza Zalewska
"I ♥ InSpiral! Bo... InSpiruje, motywuje, uskrzydla, zachwyca... efektem, ciepłem, kolorem & nieziemskim talentem Pań Instruktorek plus super Anią! Polecam! Można się zakręcić! :)"
Magdalena Dej
"bardzo profesjonalne studio, swietne warunki, znakomita przestronna sala z pieknymi rozowymi rurkami, profesjonalne instruktorki i do tego fantastyczna atmosfera! inSpirujace miejsce!"
Marta Szy
"Baaaardzo fajne miejsce! Szczerze polecam:) Zajęcia prowadzone z pasją i profesjonalizmem :) Aż chce się więcej! :D  "
Olga Hawryluk
"Ja dołączam się do komentarzy poniżej, to bardzo fajne miejsce z bardzo dobrymi warunkami, i cierpliwymi instruktorkami:)Pozdrawiam ciepło"
Aleksandra Olędzka
 "Super studio :) Jest pięknie, kolorowo i nawet pachnie słodko :) Rurki są różowe i samoprzylepne :) Na zajęciach nie ma tloku, Dziewczyny zaplanowały to tak, żeby każda kursantka miała rurkę przez całe zajęcia tylko dla siebie :) Instruktorki są kompetentne i przesympatyczne :) It makes a difference :)"
Magdalena Olczykowska
"nie dość,żę dobry dojazd do studia, studio samo w sobie naprawdę ładnie urządzone, rurki rozmieszczone są w takich odległościach od siebie,że każda kursantka ma swoją przestrzeń, instruktorki są urocze to jeszcze częstują herbatą i cukierkami ;)"
Magdalena Wołoch
"Wchodząc do inSpiral, czuję jakbym wchodziła do kumpla do domu. Atmosfera przyjacielska, Ania z recepcji wita zawsze z uśmiechem na twarzy. Nowocześnie zaaranżowane wnętrze. Ale najważniejsze: same treningi sprawiają dużo satysfakcji zarówno z Sikorką jak i z Olą :) do zobaczenia we wtorek ;)"


więcej opinii tutaj 


Aby się przekonać, czy wizerunek zewnętrzny oraz sposób prezentowania studio pokrywają się ze stanem rzeczywistym można wykupić pojedyncze zajęcia w cenie 40 zł do czego namawiamy by nie przeoczyć studio, które może stać się stałym punktem odwiedzin

Zdjęcia pochodzą z FB InSpiral, do którego polubienia zachęcam.

Treść prezentacji ma na celu zaprezentowanie szkoły, a nie subiektywnej oceny osoby prezentującej, dlatego nie są zawarte inne informacje poza tymi, które można uzyskać samemu za pomocą internetu lub od osób, które zamieszczały swoje komentarze w internecie.