sobota, 12 kwietnia 2014

PREZENTACJA STUDIO POLE DANCE - MissFit - Będzin

Dane kontaktowe

ul. Siemońska 11
(obok osiedla domków jednorodzinnych Podskarpie, Przed Basenem OSiR przy ul. Siemońskiej 13)
42-500 Będzin (Ksawera)
Tel. 502 403 304
e-mail: missfit@onet.com.pl


Godziny otwarcia

Pon-Pt: 10:00 - 21:00
Sobota: 9:30 - 13:00

Na pierwszy rzut oka

Miss Fit jest jednym z tych miejsc, które oferują między innymi zajęcia tańca na rurze (tak zostały zajęcia wpisane na grafik). Klub ten ma bogatą ofertę związaną z usługami typu sauna, masaże, solarium i inne. Posiada dobre zaplecze w postaci recepcji, kącika dla dzieci, garderoby z sauną oraz salami do ćwiczeń ( fitness ogólny i pole dance) i siłowni. Z relacji osób odwiedzających:

- przemiła obsługa;
- profesjonalna kadra;
- świetne miejsce do ćwiczeń i pogaduszek;
- miejsce godne polecenia;

a na stronie www można przeczytać, że:

"MissFIT, to klub fitness i wellness mieszczący się w Będzinie - Ksawerze, jednak nie więcej niż 3 minuty od centrum Dąbrowy Górniczej. MissFIT to wyjątkowe i niepowtarzalne miejsce pod każdym względem i nieskromnie pisząc, tak już zostanie na zawsze :) Kobiecy wystrój wnętrz, serdeczny uśmiech na powitanie, indywidualne podejście do każdej klientki i przyjazna atmosfera sprawią, że poczujesz się swobodnie jak w domu, jednak z obsługą profesjonalistów.

Kącik dla dzieci z atrakcjami, organizowane ćwiczenia i wyposażenie maszynowo-sprzętowe, dobrane są przez Kobietę dla Kobiet według Kobiecych potrzeb, z uwzględnieniem najnowszych trendów, co ma ułatwić nam, realizację celów w zakresie zgrabnej sylwetki, kondycji czy też po prostu dobrego samopoczucia.

Specjaliści z zakresu Dietetyki, Fizjoterapii i Trener Personalny są do Twojej dyspozycji by pod kontrolą pomóc Ci zachować zdrowie, siłę i figurę.

Każda z nas, chce się cieszyć młodością, zdrowiem i zgrabną sylwetką, Każda z nas może to osiągnąć, bez względu na wiek, dzięki zdrowemu stylu życia a więc odpowiedniej diecie popartej regularną aktywnością fizyczną.

Ruch jest w stanie zastąpić prawie każdy lek ale wszystkie leki razem wzięte nie zastąpią ruchu.”
 
A więc... do dzieła! Twoje zdrowie i dobre samopoczucie jest w Twoich rękach. Wszystko czego potrzebujesz znajdziesz w MissFIT. Przekonaj się o tym i Sprawdź nas".
Mądry człowiek powiedział kiedyś:

Ogólnie o Miss Fit

Założycielką i właścicielką Miss-Fit jest Pani Katarzyna Porc, która od lat propaguje fitnessowy styl życia. Wkłada w Miss Fit bardzo dużo energii by dbać o swoich klientów i zaskakiwać ich coraz to nowymi promocjami oraz zajęciami.
Miss Fit w niedużej miejscowości, jaką jest Będzin jest na pewno wartym odwiedzenia miejscem, w którym nie tylko można relaksować się, ale również poznawać ludzi lub/i podtrzymywać kontakty, zatem funkcjonuje ono również mocno na poziomie społecznym.
W Miss Fit, który to klub oferuje bardzo wiele, można spędzać całe dni na różnych zabiegach oraz zajęciach ruchowych, piciu kawy i rozmowach, czytaniu magazynów itd.
Widać, że miejsce poza profesjonalizmem (z opinii kursantów) stawia na integrację i super atmosferę, która jest uwieczniana na zdjęciach z imprez, zajęć itd. publikowanych na bardzo żywej i atrakcyjnej stronie facebookowej.

Kadra Miss Fit i proponowane zajęcia

wkrótce

Co więcej?

- jako że jest to klub fitness, a nie tylko studio pole dance to oferta jest dużo bogatsza niż w większości miejsc nastawionych tylko lub głównie na pole dance;

- nie ma na stronie www opisów zajęć i kadry;

- dzieje się bardzo dużo - dużo imprez, dużo promocji;

- dużymi plusami są dodatkowe usługi, jak sauna, solarium, masaże i specjalne programy oraz sprzęt odchudzający;

- 8 zajęć pole dance kosztuje 160 zł i są honorowane wszelkie karty typu Multisport i inne;

- klub jest otwarty w soboty tylko do 13.00 i zamknięty w niedziele.

Opinie kursantów

Magdalena Ciuk
REWELACJA!!! profesjonalne instruktorki, miła atmosfera, interesujące i intensywne zajęcia :-) Super klub :-) polecam
Marta Myśliwiec
Najlepsze miejsce :)))) Polecam:))))))))))))))!!!!!!!!
Barbara Stawiarz
Polecam, polecam, polecam, świetne miejsce i do ćwiczeń i do pogaduszek:))
Olga Sowińska
Rewelacyjny klub! Świetna obsługa!!! Polecam wszystkim paniom, które naprawdę chcą zgubić kilogramy w miłej atmosferze :-)
Małgorzata Półtorak
Najlepszy klub w okolicy. Świetne miejsce dla Pań oraz dla zapracowanych Mam z dzieciaczkami. Profesjonalna obsługa. Miejsce godne polecenia!!!
Karolina Wilkus
Rewelacyjny klub !
Świetna obsługa zawsze uśmiechnięta i pomocna!
Instruktorki, które dają nieźle w kość a przecież o to chodzi ;)
Każdy znajdzie coś dla siebie POLECAM SERDECZNIE !

Aby się przekonać, czy wizerunek zewnętrzny oraz sposób prezentowania studio pokrywają się ze stanem rzeczywistym, można wykupić pojedyncze zajęcia na pole dance w cenie 30 zł, do czego namawiam, by nie przeoczyć studio, które może stać się stałym punktem odwiedzin.

Zdjęcia pochodzą z FB Miss Fit, do którego polubienia zachęcam.

Treść prezentacji ma na celu zaprezentowanie szkoły, a nie subiektywnej oceny osoby prezentującej, dlatego nie są zawarte inne informacje poza tymi, które można uzyskać samemu za pomocą internetu lub od osób, które zamieszczały swoje komentarze w internecie.