niedziela, 7 września 2014

TWÓRCY POLE DANCE - Fawnia Dietrich

Kanadyjka Fawnia Dietrich jest znana w branży pole dance jako pionierka nauczania pole dancingu. W 1994 roku wyprodukowała pierwsze na świecie DVD instruktażowe pole dance. Od 1994 roku Fawnia wyprodukowała siedem DVD instruktażowych i nauczyła pole dance'u setki tysięcy kobiet na całym świecie.

Fawnia jest, bez wątpienia, jedną z najbardziej znanych i cenionych instruktorów pole dance. Stworzyła kurs dla Instruktorów Pole Dance Certyfikacji (Pdic) i napisała przedmowę do książki "The Complete Idiot’s Guide to Exotic and Pole Dancing". Fawnia jest również zasłużonym sędzią pole dance i sędziowała m.in.:
Vertical Pole Challenge (show telewizyjne), East Meets West Pole Events, Ms. Georgia Pole, The World Pole Dance competition in 2010 i 2011, Miss Texas Pole Star 2012 oraz  the Midwest Pole Dance Competition 2012.

W 2012 roku Fawnia została nagordzona tytułem Pro- Poler organizacji United Pole Artists.  Oprócz nauczania w Pole Fitness Studio, Fawnia oferuje również warsztaty taneczne - pole fitness i pole dance-  na Uniwersytecie w Las Vegas (UNLV) i wykłada na UNLV jest "Taniec 103: Seks, Tańca i Rozrywki". Fawnia jest również w zarządzie na Pole Fitness Association (PFA) oraz w monisji do spr.olimpiady w Międzynarodowej Federacji Pole Sport ( International Pole Sport federation - IPSF). W 2012 Fawnia była jedną z 19 osób, które uzyskały certyfikat międzynarodowego sędziego pole sport organizacji IPSF

Pole Expo w Las Vegas jest jej najnowszy przedsięwzięcie, które organizuje corocznie.