poniedziałek, 26 października 2015

INSTRUKTORZY POLE DANCE: Jarosław Derybowski

ZATRUDNIENIE


TYTUŁY

Mistrz Mazowsza Pole Dance 2013

BIOGRAFIA

aktor musicalowy, tancerz i wokalista. Ukończył szkołę wokalno - baletową w Gliwicach i szkołę Janusza Józefowicza przygotowującą do musicalu ,,Metro". Wystąpił z nim w Teatrze Minskoff na Broadwayu.

Brał udział w przedstawieniu ,,Pan Twardowski" w Teatrze Komedia, w rewiach Teatru Sabat Małgorzaty Potockiej (m.in. w spektaklu ,,Europa Razem", który uświetnił rocznice powstania Unii Europejskiej w Paryżu) oraz w programach telewizyjnych, m.in. w ,,Kabarecie Olgi Lipińskiej", „Co nam w duszy gra", „Jaka to melodia", ,,Kabaretowa Noc Listopadowa". W latach 1994-95 pracował w paryskim „Moulin Rouge" jako tancerz oraz solista can-cana.

Od 2005 r. związany z Teatrem Muzycznym Roma. Na deskach tego teatru wystąpił m.in. w słynnym musicalu Romana Polańskiego ,,Taniec Wampirów". W 2007 roku wcielił się w postać Draba w musicalu ,,Akademia Pana Kleksa". W 2007 r. zadebiutował w słynnym musicalu ,,Koty" w roli Myszołapa. 2008 - 2010 występował w musicalu ,,Upiór w Operze" (zespół taneczny) oraz w musicalu ,,Boyband" w Teatrze Komedia w Warszawie jako Jay.

Obecnie tańczy w musicalu „ Rocky Horror Show", w monodramie Alicji Węgorzewskiej „Diva For Rent" oraz ,,Najlepsze z Romy". Od października 2012 występuje w musicalu ,,Deszczowa Piosenka".