czwartek, 29 października 2015

INSTRUKTORZY POLE DANCE: Anna Fredo

ZATRUDNIENIE


BIOGRAFIA

Ania jest licencjonowanym instruktorem Pole Sport Polska, instruktorem hip hop, oraz trenerem personalnym fitness dla osób starszych.

Z tańcem związana jest od dawna, bo już od 6 roku życia zaczęła uczęszczać na zajęcia z tańca towarzyskiego, potem przyszedł czas na taniec nowoczesny, break dance, taniec z ogniem oraz hip hop. W 2009 r. ukończyła kurs instruktorski, specjalizacja hip-hop i od tamtego czasu prowadziła zajęcia w wielu placówkach kulturalnych oraz szkołach tańca. Jej zespoły zajmowały wysokie miejsca na przeglądach, festiwalach oraz konfrontacjach tanecznych.

Jej przygoda z Pole Dance rozpoczęła się w 2011 roku, kiedy to po pierwszych warsztatach stwierdziła, że to jest to, w czym się odnajduje. Jest samoukiem, aczkolwiek w jej rozwój wkład miały inne bardzo znane i cenione instruktorki: Malwina Ginter, Joanna Derybowska, Aygul Galiulina, Laurence Hilsum, Nina Teltsova. Chcąc zarażać innych tym, co urzekło ją w pole dance, na początku 2013 roku uzyskała licencję instruktora Pole Dance Sport Polska. W 2013 r. ukończyła rownież szkolenie „Trener personalny fitness", co dodatkowo poszerzyło jej wiedzę z zakresu metod treningowych oraz dietetyki.

Na zajęciach jest wymagająca, dba o dokładność i bezpieczeństwo, ale również o to by uśmiech z twarzy klientów nie znikał.