piątek, 23 października 2015

INSTRUKTORZY POLE DANCE: Werenika Zdunek

ZATRUDNIENIE


BIOGRAFIA

Jest założycielką szkoły tańca STUDIO DUENDE. Ukończyła studia na Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie (kierunek Turystyka i Rekreacja). Ze sportem jest związana od najmłodszych lat. W wieku 10 lat zajęła się tańcem towarzyskim. Występowała w różnych zawodach krajowych zdobywając wiele nagród. Szkoliła się u najlepszych polskich trenerów oraz zagranicznych. Trenowała taniec ludowy, elementy jazzu oraz baletu. Dzięki temu opanowała lekkość poruszania się, wyrobiła w sobie precyzję ruchów. W międzyczasie zajmowała się także tańcem nowoczesnym oraz strzelaniem sportowym do rzutków, w którym zdobyła mistrzostwo Polski.

Fitness zajmuje się od roku 2002. Ukończyła specjalizację instruktora rekreacji ruchowej ze specjalnością fitness w toku studiów oraz wiele innych szkoleń i kursów doszkalających. Opracowywała oraz zaprezentowała program 15-to dniowych ćwiczeń dla gazety Poradnik Domowy, udzielała wywiadu dla radia TOK fm, dla gazety Wysokie Obcasy, prezentowała ćwiczenia dla gazety Moda na zdrowie, udzielała wywiadu dla TV 3 na temat zajęć SEXY DANCE / SEXY AEROBIK, została specjalistą w gazecie SPA HAUSES. Opracowała autorskie zajęcia do muzyki Latynoamerykańskiej i Rock'n'Roll, które wzbudzają wiele pozytywnych emocji u uczestników, dają ogromną radość, satysfakcję i oczekiwane zmęczenie.

W roku 2004 odkryła swoją wielką pasję. Rozpoczęła kurs tańca Flamenco. Bierze udział w wielu warsztatach Flamenco, prowadzonych przez hiszpańskich tancerzy. Uczy się tańczyć z wachlarzem, kastanietami, chustą. W przyszłości planuje się zająć także śpiewem. Podczas letnich urlopów wyjeżdża do słonecznej Hiszpanii, by tam szkolić się u najlepszych hiszpańskich trenerów flamenco.

Jako jedna z pierwszych instruktorek w Polsce zaczęła prowadzić zajęcia SEXY i EROTIC/LAP DANCE oraz POLE DANCE, które zdobyły sobie bardzo szybko wiele zwolenniczek. Poza zajęciami regularnymi prowadzi również autorskie warsztaty EROTIC DANCE WORKSHOP, na które wejść mogą tylko kobiety. Poprzez taniec, muzykę, "specyficzny klimat" i atmosferę na zajęciach pomaga kobietom otworzyć się, zdobyć pewność siebie, uwierzyć w siebie i swoją kobiecość.